Wybierz profil firmy Owoce Sadzonki
PolskiAngielski

Agronom Berries Group

Zienki 14, 21-230 Sosnowica, tel. 509 568 644
zienki@agronom.com.pl

Agronom Owoce
Agronom Owoce
Agronom Owoce
Agronom Owoce
Agronom Owoce
Agronom Owoce
Agronom Owoce
Prev - Next
Na skróty
Znajdź nas na:

Agronom Berries

Nasze gospodarstwo zlokalizowane jest we wschodniej Polsce, bez wątpienia jednym z najczystszych ekologicznie regionów Europy. Obecnie jesteśmy jednym z największych producentów owoców jagodowych w naszym kraju. Działalnością tą zajmujemy się już od roku 1993, mamy zatem wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie. Często uczestniczymy w konferencjach i sympozjach organizowanych na całym świecie dzięki czemu stale wprowadzamy nowe technologie produkcji podnoszące konkurencyjność naszych produktów.  Owoce produkowane w naszym gospodarstwie posiadają certyfikat Global Glap. W zależności od gatunku i wymagań klienta owoce zbierane są do opakowań jednostkowych o różnej pojemności. Mogą być one plastikowe lub kartonowe. Zaplecze logistyczne i chłodnicze pozwala nam na bardzo szybkie schłodzenie i pakowanie owoców co gwarantuje ich długą trwałość pozbiorczą, dzięki czemu mogą być wysyłane do najdalszych zakątków, nie tracąc przy tym swoich walorów.

Wszystko to w połączeniu z ogromną pasją i zaangażowaniem jakie wkładamy w naszą pracę gwarantuje uzyskanie owoców najwyższej jakości.

Aktualności    

W dniach 16 - 17.01.2019r. odbędzie się  jubileuszowa XV Konferencja Sadownicza w Kraśniku - Jagodowe Trendy 2019!
Zapraszamy w tych dniach do udziału w wielu ciekawych blokach tematycznych prowadzonych przez cenionych polskich i zagranicznych wykładowców oraz praktyków. 
Zachęcamy również do odwiedzenia naszego stoiska nr 89.

© Agronom Owoce - 2014. Projekt i wykonanie - Freeline.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij