Wybierz profil firmy Owoce Sadzonki
PolskiAngielski

Agronom Berries Group

Zienki 14, 21-230 Sosnowica, tel. 509 568 644
zienki@agronom.com.pl

Na skróty
Znajdź nas na:

Praca i praktyki

Od 2008 roku uczniowie i studenci mogą odbywać praktyki w naszym gospodarstwie. Posiadamy odpowiednie zaplecze noclegowo-socjalne z możliwością wyżywienia. Dajemy możliwość zapoznania się praktykantów z najnowszymi technologiami w produkcji i obrocie owoców miękkich.

Poziom organizacji produkcji w gospodarstwie nie odbiega od tego czego można nauczyć się za granicą. Wiele posiadanych przez nas maszyn i urządzeń jest zaawansowanych technologicznie a ich obsługa wymaga dużych kwalifikacji. W czasie trwania praktyk studenci mogą nauczyć się ich obsługi. Chętnie zatrudniamy też uczniów szkół średnich i studentów w czasie wakacji do prac związanych ze zbiorem i pakowaniem owoców. W zależności od wykonywanej pracy oferujemy wynagrodzenie w systemie akordowym i godzinowym.

INFORMACJE PRAKTYCZNE

Gospodarstwo znajduje się w miejscowości Zienki (gmina Sosnowica) około 50 km na północny-wschód od Lublina. Najbliższy sklep znajduje się w odległości kilkuset metrów od gospodarstwa. Na większe zakupy do marketu raz w tygodniu zapewniamy dowóz. Gospodarstwo położone jest w atrakcyjnym, turystycznym regionie (poj. łęczyńsko-włodawskie) zaledwie kilka kilometrów od jeziora Zagłębocze. Bliskość lasów, jezior i innych atrakcji turystycznych sprawia, że można bardzo miło spędzić czas wolny od pracy. W gospodarstwie istnieje możliwość wędkowania, a dla bardziej aktywnych posiadamy boisko.

INTERNETOWA REJESTRACJA PRACOWNIKÓW SEZONOWYCH

I. Kwestionariusz osobowy

Imiona rodziców:

Oświadczam, że dane zawarte w pkt. 1,2,3 i 5 są zgodne z dok. tożsamości:Adres zameldowania:

Adres zamieszkania (jeżeli jest inny niż zameldowania):

II. Informacje dotyczące pracy

Deklarowany termin pracy (kwiecień-listopad)

W czasie zbiorów owoców i sortowania sadzonek tj. od maja do końca listopada zapewniamy dowóz pracowników do gospodarstwa. Posiadamy także bazę noclegową (ilość miejsc ograniczona, w przypadku zainteresowania prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny po.

Rodzaj pracy jaką jest Pan/Pani zainteresowana (można zaznaczyć kilka opcji):


Prosimy o wybór środka transportu do gospodarstwa:W przypadku zebrania się odpowiedniej ilości osób jesteśmy w stanie zorganizować dowóz do gospodarstwa - kontakt telefoniczny: biuro numer 508 782 158

Uwagi:

III. Podsumowanie

© Agronom Owoce - 2014. Projekt i wykonanie - Freeline.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij